за компанијата

На JIT домови копродукции, Ltd ние сме посветени на постојано подобрување на нашите производи и услуги, континуирана иновација за повеќе од се состанат и целосно да ги задоволи потребите и очекувањата на нашите клиенти, тоа е она што ние сме за сите.
Нашите широко познавање на индустријата е поддржана од страна на нашите вмешаност со посно размислување, производство Само-во-времето, и EHS (животна средина, здравство и безбедност) одговорност.
Ние целосно се разбере потребите на стакло хардвер индустрија, без оглед на вашата апликација потреби, JIT ќе работиме со вас за да се постигне вашите барања.

Испраќам барање

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube
  • Фејсбук
  • 1